• BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Szeroka oferta wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärchernowych i używanych.

 • BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Kärcher jest liderem na rynku urządzeń czyszczących, stąd gwarancja doskonałej jakości i niezawodności oferowanych produktów.

 • BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Profesjonalne urządzenia Kärcher doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem w zakresie utrzymania czystośc.

Sprzedaż używane

 • Szorowarka Professional B40W Bp Dose

  Szorowarka Professional B40W Bp Dose

  Zestaw zawiera głowicę ze szczotkami rolkowymi oraz belkę ssącą.

  Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez pokrętło EASY, które dzięki czytelnym symbolom pozwala na unikanie ewentualnych błędów w obsłudze.

  Szorowarka posiada system dozowania detergentów oraz system automatycznego napełniania czystej wody.

  Urządzenie posiada funkcję zamiatania. Dodatkowo zaletą szorowarki jest niskie zużycie energii i dłuższy czas pracy na baterii. Zbiornik na czystą i brudną wodę o pojemności 40/40 litrów.


 • Kranzle Therm 891 E-ST 48

  Kranzle Therm 891 E-ST 48

  Myjka HD 2000 Super to urządzenie szczególnie przystosowane do pracy w trudnym terenie i usuwania bardzo ciężkich zanieczyszczeń. Radzi sobie efektywnie z brudem dzięki bardzo wysokiemu wydatkowi tłoczenia. Urządzenie jest zwrotne, posiada czterokołowe podwozie i stalową ramę, która umożliwia podnoszenie go dźwigiem. HD 2000 umożliwia pracę z dwoma lancami (opcja). Dwie mocne pompy gwarantują maksymalną moc wyjściową i znakomitą żywotność. Duży wbudowany zbiornik środka czyszczącego (10 l) umożliwia długą nieprzerywaną pracę. Elementy wyposażenie są dobrze zabezpieczone przed nieostrożnym wykorzystaniem.

 • HDS 895 s z wężownicą ze stali nierdzewnej

  HDS 895 s z wężownicą ze stali nierdzewnej

        Myjka wysokociśnieniowa z grzaniem wody. Zwarte, łatwe w obsłudze, urządzenie trójfazowe. Trójtłokowa pompa osiowa z tłokami z tulejami ceramicznymi gwarantuje długą żywotność. Pompę paliwa i dmuchawę napędza 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik chłodzony wodą. Obudowę HDS 895 wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia dużą wytrzymałość ścianek, niewielki ciężar, brak korozji, redukcję poziomu głośności i dużą odporność na uderzenia. Dodatkowa ochrona w postaci króćca spalinowego ze stali szlachetnej. Automatycznie wyłącza się przy niebezpiecznej temperaturze spalin lub braku paliwa w zbiorniku. Dodatkowe zabezpieczenia to wyłącznik przeciążeniowy, wtyczka ze zmiennikiem faz i bezpieczne napięcie sterowania 24V. Wyświetlacz LED wskazuje: brak paliwa, brak środka zmiękczającego, awarię urządzenia. Dodatkowo układ kontroli serwisowej dzięki wskazaniom poszczególnych parametrów pozwala na szybką diagnostykę. 


 • HDS 895

  HDS 895

  Wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące klasy średniej, charakteryzujące się wysoką efektywnością. Wyposażone w mocny silnik trójfazowy, tłoki odporne na chemię. Spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Posiada zawór przelewowy ze stali szlachetnej jako zabezpieczenie przed niedoborem wody i brakiem paliwa. Pionowy kocioł przepływowy z wbudowaną wysokiej jakości wężownicą gwarantuje doskonałą wymianę ciepła i utrzymanie norm w zakresie emisji spalin Wyposażone w system tłumienia drgań (SDS) i panel kontrolny z lampkami sygnalizującymi

  Urządzenie przeznaczone do profesjonalnego, codziennego usuwania dużych ilości zanieczyszczeń w ciężkich warunkach pracy. Przeznaczone specjalnie do ciężkich prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, leśnictwie, zakładach komunalnych i motoryzacji. Znajduje zastosowanie, przede wszystkim, w myjniach ręcznych i automatycznych do mycia samochodów, podwozi i silników, w firmach transportowych. W połączeniu z zestawem do piaskowania na mokro można usuwać rdzę, farbę, czyścić piaskowiec.

  Wyposażenie standardowe:

  10 m Longlife wąż wysokociśnieniowy, lanca 1050 mm, dysza Power, pistolet, system tłumienia drgań SDS, ogranicznik temperatury spalin


Zaloguj się | Załóż konto klienta | Systemy CMS Telvinet.pl