• BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Szeroka oferta wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärchernowych i używanych.

 • BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Kärcher jest liderem na rynku urządzeń czyszczących, stąd gwarancja doskonałej jakości i niezawodności oferowanych produktów.

 • BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  BP TRANS Profesjonane systemy czyszcące.

  Profesjonalne urządzenia Kärcher doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem w zakresie utrzymania czystośc.

 • HDS 895

  HDS 895

  Wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące klasy średniej, charakteryzujące się wysoką efektywnością. Wyposażone w mocny silnik trójfazowy, tłoki odporne na chemię. Spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Posiada zawór przelewowy ze stali szlachetnej jako zabezpieczenie przed niedoborem wody i brakiem paliwa. Pionowy kocioł przepływowy z wbudowaną wysokiej jakości wężownicą gwarantuje doskonałą wymianę ciepła i utrzymanie norm w zakresie emisji spalin Wyposażone w system tłumienia drgań (SDS) i panel kontrolny z lampkami sygnalizującymi

  Urządzenie przeznaczone do profesjonalnego, codziennego usuwania dużych ilości zanieczyszczeń w ciężkich warunkach pracy. Przeznaczone specjalnie do ciężkich prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, leśnictwie, zakładach komunalnych i motoryzacji. Znajduje zastosowanie, przede wszystkim, w myjniach ręcznych i automatycznych do mycia samochodów, podwozi i silników, w firmach transportowych. W połączeniu z zestawem do piaskowania na mokro można usuwać rdzę, farbę, czyścić piaskowiec.

  Wyposażenie standardowe:

  10 m Longlife wąż wysokociśnieniowy, lanca 1050 mm, dysza Power, pistolet, system tłumienia drgań SDS, ogranicznik temperatury spalin


 • HDS 1195 s Eco

  HDS 1195 s Eco

  Urządzenie przeznaczone do profesjonalnego, codziennego usuwania dużych ilości zanieczyszczeń w ciężkich warunkach pracy. Przeznaczone specjalnie do ciężkich prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, leśnictwie, zakładach komunalnych i motoryzacji. Znajduje zastosowanie, przede wszystkim, myjniach samochodowych ręcznych i automatycznych do mycia samochodów, podwozi i silników, w firmach transportowych, rolnictwie, budownictwie i zakładach komunalnych. W połączeniu z zestawem do piaskowania na mokro można usuwać rdzę, farbę, czyścić piaskowiec.

 • Kranzle Therm 891 E-ST 48

  Kranzle Therm 891 E-ST 48

  Myjka HD 2000 Super to urządzenie szczególnie przystosowane do pracy w trudnym terenie i usuwania bardzo ciężkich zanieczyszczeń. Radzi sobie efektywnie z brudem dzięki bardzo wysokiemu wydatkowi tłoczenia. Urządzenie jest zwrotne, posiada czterokołowe podwozie i stalową ramę, która umożliwia podnoszenie go dźwigiem. HD 2000 umożliwia pracę z dwoma lancami (opcja). Dwie mocne pompy gwarantują maksymalną moc wyjściową i znakomitą żywotność. Duży wbudowany zbiornik środka czyszczącego (10 l) umożliwia długą nieprzerywaną pracę. Elementy wyposażenie są dobrze zabezpieczone przed nieostrożnym wykorzystaniem.

 • HD 1200 be

  HD 1200 be

  Myjka wysokociśnieniowa z grzaniem wody. Zwarte, łatwe w obsłudze, kompaktowe urządzenie. Obudowę HDS 558 C wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia dużą wytrzymałość ścianek, niewielki ciężar, brak korozji, redukcję poziomu głośności i dużą odporność na uderzenia. Wygodę użytkowania zapewnia system tłumienia drgań SDS i pistolet z wkkładką Soft i Servopress. Posiada zintegrowane zbiorniki paliwa i środka czyszczącego (8 l). Jedno wygodne pokrętło do włączania i wyłączania urządzenia, ustawiania temperatury i wybierania trybu pracy z wodą zimną lub gorącą. Natychmiastowa regulacja ciśnienia i wydatku wody przez pokrętło na pistolecie. Wyłączenie pistoletu powoduje wyłączenie pracy pompy. monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po osiągnięciu niebezpiecznej temperatury. Wyposażone w schowek na rękawice, narzędzia i wyposażenie. Koła pozwalają na prawne manewrowanie, a obrotowe mocowanie pistoletu zapobiega skręcaniu węża. Gorącą wodę zapewnia wysokowydajny ekologiczny kocioł grzewczy pracujący na oleju napędowym.

Zaloguj się | Załóż konto klienta | Systemy CMS Telvinet.pl